Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube (nyelv)? Tobbi lent

YouTube (nyelv)? Tobbi lent

Figyelt kérdés
sziasztok csinaltam nehany videot de hogy tudom atallitani a nyelvet hogy angliaba is megnezhessek? az egyik ismerosom kint van angliaba es nem tudja megnezni mert nem elerheto vagyis nem raktam elerhetove.Es hogyan tudnam azt megcsinalni hogy az egesy vilagon megnezhesse valaki? kosyi bocsi de a billentyuzet angol...
2014. szept. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg jogvédett tartalom van benne
2014. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs benne jogvedett tartalom ! A zene nem jogvedett... Valaki tudna segiteni? Elvileg valahol be lehet allitani hogy melyik orsyagba nezzek meg
2014. szept. 2. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Álítsd át, hogy a videó ne privát legyen. Hanem nyilvános.
2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE ATVAN ALLITVA !!!
2014. szept. 3. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Linkeld nekem, én is kintvagyok... Szal majd megmondom, h mi a szitu, márha rájövök.
2014. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okes koszi mar atallitottam a video nyelvet de remelem mukodik link privibe megy
2014. szept. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!