Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet lejátszani a...

Miért nem lehet lejátszani a videókat az interneten?

Figyelt kérdés
Sehol nem tudok filmeket videókat nézni. Már többször újratelepítettem az adobe flash playert (több verziót is kipróbáltam) de nem történt semmi. Google Chrome böngészőt használok, de Mozillán és Exploreren se működik. A youtube és még egy pár azt csinálja hogy elindul aztán megáll és tölt tölt tölt. Kb egy hete még működött tehát nem az internet a baj mert bármit le tudok tölteni.

2014. aug. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
telepítsd újra a böngészőt.
2014. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam de semmi.
2014. aug. 31. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Cclenear t csináltál ?
2014. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja....
2014. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemrégen volt egy Istartsurf nevű vírusom amit nem tudtam eltüntetni csak egy YAC (Yet Another Cleaner) nevű programmal. Most vettem észre hogy letölteni se tudok csak torrent -tel simán nem. Ez miért van?
2014. aug. 31. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ír ki hibát ?
2014. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Videóknál valahol csak egy sötét kép valahol pedig elindul és akadozik mint amikor gyenge az internet (pedig nem) és utána bármit csinálok megáll.


Letöltésnén pedig vagy végez a letöltéssel és megnyitom aztán pedig azt írja hogy: Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy.

More information at: [link]


De ezt csak most csinálta ha jól emlékszem.

2014. aug. 31. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Na van egy gond sajna újra telepítés de előtte próbáld javítani a win telepítő segítségével yac meg egy olyan program ami szépen szét cseszi a rendszer leíródat regeditet
2014. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!