Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kérdés. Egyik ismerős...

Facebook kérdés. Egyik ismerősömnek ha rámegyek a nevére, látom az idővonalát, mindent amit kitesz, viszont a közös üzenőfalon nem látom a bejegyzéseit. Miért van ez és én át tudom-e állítani hogy láthassam a közös üzenőfalon is?

Figyelt kérdés

Tehát ennek a bizonyos személynek (de csak nála van így) ha rákattintok/rákeresek a nevére akkor látom az idővonalát, de amikor végig görgetek a híreken (ahol mindenki bejegyzését látom), ott ennek a személynek a bejegyzései nem láthatók. Volt olyan, hogy rámentem az idővonalára, és láttam h 2 perce osztott meg valamit, de a közös üzenőfalamon nem jelenítette ezt meg. Megkérdeztem egy másik személyt, az ő üzenőfalán megjelennek a bejegyzései.

Nem értem miért van ez, mert nem tiltott, nem törölt, mert ugye ha letilt akkor egyáltalán nem látnám. Chaten is szoktam látni hogy fent van. Van valami külön beállítás erre is?

Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám az életben, de nem jövök rá, és kíváncsi vagyok. Köszi előre is :)



2014. aug. 27. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld ki a gyorsítótárat, meg a sütiket, lehet csak az viccel meg.
2014. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kitöröltem, és végiggörgettem az üzenőfalon, de még most sem látom. De majd még próbálgatom. :)


Persze azért jöhetnek még válaszok! :)

2014. aug. 27. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rámész a profiljára, akkor a borítóképben gondolom ki van pipálva, hogy Ismerős.

Mellette van, hogy Követed, az is ki van pipálva?

Ha nincs, akkor az a baj, kattints rá.

2014. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! Tényleg nem volt kipipálva, és lehet hogy ez a gond, bár a közös üzenőfalon még mindig nem látom, most is végig görgettem. :D De lehet csak a facebook viccel meg, mert most nálam nagyon lassú. Majd holnap meglátjuk. Ha ez sem jön be akkor már tényleg nem tudom mi lehet.

Köszi! :)

2014. aug. 28. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most kipipáltad, akkor majd innentől fogod látni a közös üzenőfalon, az nem visszamenőleleges.
2014. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már látom! :) 1000 kösziiii :)
2014. aug. 29. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!