Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitsegre szorulok . Sehogyse...

Segitsegre szorulok . Sehogysem tudok kepeket tolteni a myvipre . Tudnatok segiteni nekem?

Figyelt kérdés
Tehat , miutan talloztam es feltoltotte a kepeket az oldalra marmint (kiirta 100% - aztan pedig -"kesz.") ... utana mit kene csinalnom ?? Mert ha tovabb lepek , vagy elobbre lepek .. akkor torlodnek a kepek ... egyszoval akarmit csinalok .. letorlodnek :( .. Segitsetek kerlek !
2010. jan. 15. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha netan tudnatok a valaszt akkor kerlek lepesekben irjatok le . :) koszy szepen :)
2010. jan. 15. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
régen nekem is ezt csinálta, de le lett cserélve a gépem. próbáld meg egy másik gépről, lehet, hogy a tiéddel van gond :S
2010. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Myvipre belépsz

adatlap

jobb sarok->képeim katt

képfeltöltés

uj album létrehozása (én)

tovább

tallóz (sajátgép..)

feltöltés

2010. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha ezek megvannak, akkor asszem van olyan, hogy beállítások mentése, vagy változások elmentése, vagy valami.
2010. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
erre van 1 egyszerű válasz a myvip egy nagy sz*r :D
2010. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ez közvetlenül egy Elektronikus eszközhöz tartozó kérdés. Nem is csodálom hogy a RajVIP-en vagy, aki ott van, sikeres nem lehet...
2010. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
en nem kaptam azt az opciot , hogy valtoztatasok mentese :((
2010. jan. 16. 08:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Addig nekem is sikerult minden :PP
2010. jan. 16. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!