Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy tudnám eltüntetni? (kép)

Ezt hogy tudnám eltüntetni? (kép)

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, folyton bejön ez az üres reklámablak, pedig van 3 féle adblock-om is letöltve. Mit tudnék csinálni? [link]

2014. aug. 23. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
melyik weboldalon jon ez be?
2014. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
latom instagram. nekem nincs ott, nekem is adblock van (1db)
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából, nem csak instagramon, hanem youtube-on, tumblr-ön, meg híroldalakon is bejön :(
2014. aug. 23. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
hát jobbklikk rajta és Block frame vagy valami ilyesmi
2014. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, igen akkor ideiglenesen eltűnik, de ha frissítem, vagy újra megnyitom megint bejön...
2014. aug. 23. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm, az AdBlock Plus tud olyat, hogy felhoz egy ablakot, mikor rákattintasz, hogy Keret blokkolása...

Ott több választási lehetőség is van, próbálgasd végig.

2014. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem működik:(
2014. aug. 24. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Két újabb próba:

Az AdBlock Plusnak a böngésződ Bővítmények menüjében van egy Beállítások gombja. Ott van egy ilyen, hogy "letiltott elemek helyőrzőinek elrejtése".


Kapcsold ki az összes AdBlockodat, csak az AdBlock Plus legyen. Nekem csak az van, Firefox-szal, és nincs ilyen probléma.

2014. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam a 2 másik adblock-ot, és még mindig ott van a reklám. vírustól lehet ilyen?
2014. aug. 24. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!