Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsolódik folyton...

Miért kapcsolódik folyton szét a WiFi?

Figyelt kérdés
Van egy TP-Link TL-WR740N nevezetű routerem és egy TL-WN722 típusú adapterem, az internetkapcsolat viszont 30 percenként megszakad. Próbálkoztam már a csatorna váltással is, de nem segített. Viszont megcseréltem a két gépet, akkor viszont nem volt semmi gond.
2014. aug. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Panelbal laksz? Nem valamelyik szomszéd lökdös le a wifiről? Általános hacker módszer, hogy lelöknek és amikor visszakapcsolódik a géped, lelesik a jelszót.
2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, panelban. És ha mégis úgy van, ahogy leírtad, hogy lehetne rajta segíteni?
2014. aug. 23. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
szedd le valahonn a wireless net view-et ezzel meg tudod nézni hogy melyik közelben lévő router melyik csatornán van, ha ez megvan akkor lépj be a routeredbe és a wifi beállításainál állítsd át a csatornát olyanra ami vagy nincs vagy ha mindenből van akkor olyanra amiből a legkevesebb van
2014. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van a gépen TP-Linkes program, ami automatikusan kiírja, melyik gép melyik csatornát használ. Hiába váltogatom, nem segít.
2014. aug. 23. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ellenhackeléssel :D De szerintem amennyi energiába kerül ebbe belefolyni... Nem éri meg a fáradtságot. Viszont az, hogy más géppel normálisan megy az ellenkezőjét bizonyítja, mert ez a ledobós módszer mindenkit lelökne az adott WiFi AP-ról. Inkább a géped hibája lesz, szerintem töltsd le a legfrissebb wifi drivert. Eredeti a WIN-ed?
2014. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eredeti, igen.
2014. aug. 23. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen problémám, nekem notebookom van és azt csinálta hogy lekapcsolta a wifikártyám és még az eszközkezelőből is eltűnt, aztán ahhoz hogy újra menjen úja kellett indítanom a gépet és az oldotta meg véglegesen a gondot hogy az eszközkezelőben a wifikártya beállításai között volt olyan beállítás hogy wifi, ebben volt két választható lehetőség WIFI és Performance, na nekem a Performance-ra volt állítva, és ahogy azt át állítottam WIFI-re azóta nem szenved, de viszont ezt minden rendszertelepítés vagy driverfrissítés után át kell vissza állítanom hogy ne szenvedjen..
2014. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!