Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó? (lent a többi)

Youtube videó? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy youtube csatornát kédzíteni és androidos játékokat mutatnék be ! Sterintetek egy ilyen csatorna működne? Tudok vágni szerkeszteni és hd 1440 p ben fel is tudnám tölteni.Írnék egy szöveget az adott játékról hogy ne legyen benne őő mrg stb... Szerintetek működne? Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 23. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért ki tudnád fejteni?
2014. aug. 23. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne.

De ha jó a humorod, és vonzza a hangod az emberi füleket, akkor ha beszélsz alá, engem máris jobban megfogna.

De az, hogy olyannal játszol, amivel már előtted 100-an, és még olvasni is kell...nos senkit nem fog érdekelni.

2014. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem működne csak ez az előre megírt szöveg szerintem nem a legjobb ötlet mert ha jó a beszédhangod akkor az improvizálás amit tudsz a játékról nagyobb élményt nyújt mint ha egy sablon szöveget olvasnál fel szerintem !
2014. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok: én pl. az összes magyar "fúúú gamer vagyok és külföldön is menő ha játékos vlogokat csinálok" emberkét utálom...mert azt hiszik nagyon viccesek, és el vannak szállva saját maguktól...pedig se kinézetük nincs, se hangjuk, se életük...

De látod, az is van, akinek tetszik.

2014. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ott van az a vihogós dragon ball-malac fejű csávó. Nem tudom hogy hívják, láttam 2 videóját. Az élettől elvette a kedvemet, mert beszélni nem tud, nézni meg borzalom.

Szóval ha csinálsz ilyet, akkor könyörgöm: jó legyen! :D

2014. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! A megírt szöveg csak arra lenne hogy ne legyen benn öő meg stb... Nem monoton lenne a "felolvasás" inkább felveszem előte a videó majd a hangot alávágom. 14 vagyok nem tudom mennyire vonzza a tömeget :) köszi a válaszokat és igen ismerem azokat a gamereket én nem szeretem őket :) de kinek a pap kinek a papne :)
2014. aug. 23. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen videókat csinál PewDiePie, és tanulj belőle :D Elvégre övé a legnézettebb csatorna a YouTube-on.
2014. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a megírt szövegek kifejezetten jó döntés. Tény, hogy az improvizálással sokkal természetesebb és viccesebb szituációkat lehet megteremteni, viszont tapasztalat és adottság nélkül az utólag felvett hanggal sokkal könnyebb kiszűrni az idegesítő dadogást és a kínos poénokat. Ezen kívül természetesen egy rosszul megírt szöveggel, rossz hangsúlyozással, gagyi hangvágással ugyanúgy be lehet égni. Pl. ha teljesen monoton a beszéded, vagy túljátszod a szerepet, aztán mondatonként vágod össze, és mindegyik végén érezni az éles vágást, akkor nem valószínű, hogy bárki hajlandó végighallgatni. És ezek csak a hanggal kapcsolatos kérdések, az, hogy a témád ismételten játékokkal foglalkozik, szerintem már nagyon ötlettelen, és valami nagyon különlegeset kell alkotnod, hogy elérj vele valamit. Főleg, ha magyar nyelven állsz neki.
2014. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!