Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay telefonhívás? Miért...

Ebay telefonhívás? Miért kerestek?

Figyelt kérdés
Anya kártyájával rendeltünk néhány napja, és az ő számát adtuk meg, nem gondoltuk, hogy keresni fognak, de ma este felhívta anyát egy amerikai szám, de nem szólt bele senki, és gondoltuk, hogy az ebay miat kerestek, másnem keresne onnan. Miért kereshetnek? Valami baj lehet a rendeléssel, vagy feladták, vagy mi lehetett?

2014. aug. 21. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem még soha nem kerestek az ebayről telefonon.

Mindent email-ben intézünk.

Kérdezd meg az eladót hogy Ő keresett-e arról a számról. :)

2014. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eladó volt - miért hívna az ebay? az emailt ír. ELADÓT kérdezd.
2014. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eladó/ebay, ugyanúgy értettem. Ez az elsőrendelésem, nem értek hozzá, hogy írjak neki? Nagyon jó lenne, ha valaki elmagyarázná, hogy hogy írják neki e-mailt.
2014. aug. 21. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden rendben ment a rendelésnél? meg van adva minden adatod helyesen? nem írt az eladó ebayen?

Évek óta igen gyakran rendelek, de sose keresett még senki telefonon... de emailen sem igazán.

2014. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
minden rendben volt a rendelesnel, szerintem csak én vagyok elátkozva, mindig ilyen szerencsétlen voltam, most is amikor rendeltem még egy negatív értékelése se volt, mára már összegyűlt jó néhány..holnap megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot, és megkérdezni, hogy miert hívott. köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 22. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Megnézted az előzményeknél hogy áll a rendelésed?
2014. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak telefonról tudok még felmenni, nincs még laptop, és ott mindent rendben talaltam, viszont a telefonos ebay teljesen máshogy néz ki, sokkal kevesebb dolog van rajta, de majd este tudom alaposan átnézni.
2014. aug. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!