Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internettel mi a tapaszt...

Mobil internettel mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tényleg lassú és gyakran megszakad, vagy ledob? Ezekere az USB-s izékre gondolok, amit PC vagy laptop USB portra kell dugni és net elérést biztosítanak. valamint hogy melyik szolgáltatónál érdemes ilyesmire előfizetni?

2014. aug. 18. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz 1 jó tanácsot akkor elkerülöd a mobil netet
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem évekig volt Vodafone-os mobilnetem. A kábeles netekhez képest csiga volt, de nem volt annyira élvezhetetlen. Néha dobott csak le, néha nem akart csatlakozni, de ezen kívül a feladatát ellátta.


Mobilinternetet tényleg csak arra az alkalmakra érdemes venni, amikor nem vagy kábeles net közelében.


Szolgáltatónak én a Vodafone-t ajánlom, nem volt velük probléma. Ellenben a Telenortól óva intelek, nagyon furcsa hozzáállással kezelik a panaszokat.

2014. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy baj van a:korpát nem lehet valami aktívan használni a kprlátlan az pedog iszonyú drága
2014. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem T-Mobile-os Net & Roll S van (8 GB × 21 Mbit/s × 4300 Ft). Sebességgel még nem volt gondom (az ígért sebesség fele mindig megvan). A kapcsolat stabil, még egyszer sem szakadt meg.
2014. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SimkoL ***** válasza:

Nekem itt vidéken Vodafone MobilNet L van. 12 GB nappali és 100 GB éjszakai - 00.00-06.00 - adatforgalommal. Havi 5.000 és jó sebességgel jön. Ha lekettyen a nappali akkor nappalra lekorlátoz 128 kbit-re de böngészni az is elég. Ilyenkor éjszaka töltök le, mert éjféltől újra felgyorsul - persze csak a 100 GB eléréséig -

Többet is próbáltam már, de ez eddig a legtökéletesebb sebesség, ár, adatmennyiség szempontjából.

2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ezekre hol lehet előfizetni, illetve megvenni azt az USB eszközt? Van erre külön bolt vagy esetleg netről kell megrendelni?
2014. aug. 18. 22:48
 7/10 SimkoL ***** válasza:
[link] Ha neten keresztül vásárolsz 10% kedvezményt kapsz.
2014. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

> És ezekre hol lehet előfizetni


A szolgáltató üzleteiben.

2014. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Térerő mondjuk olyan, hogy nagyban függ a lefedettségtől, meg hogy hol laksz. Kint a Hortobágy közepén lehet olyan hely, ahol gyenge az elérhetőség, nagyobb városnál meg természetesen atom stabil...csak arra meg ott van a kábeles net is.
2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ezek Linux operációs rendszerrel is működnek vagy csak Windows?
2014. aug. 28. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!