Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki küldött egy vírust...

Valaki küldött egy vírust facebook-on, és az hazavágta a gépem. Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

nos először is:

Ha a facebook-ba bejelentkezek, akkor nem ír ki semmit, csak azrt lehet nyomni, hogy kijelentkezés.

+ a netem BORZASZTÓ lassan megy és a telefonos facebook-on se enged be.

(azért nyitottam meg, mert kimutatta az üzenetbe a képem, és gondoltam az ismerősöm belerángatott valamibe(mert egy bogyán leánka, és kinézném belőle))

és így minden aláhúz zöldel.

tele van reklámokkal az oldal amit megnyítok, és olyan lassú, hogy a képfeltöltés.hu-n se tudok képet feltenni.


2014. aug. 17. 20:19
 1/9 soccerway ***** válasza:

Lehet ellene tenni?


igen, okosan kell használni az internetet. Első körben win újratelepítés vagy takaríttatás egy hozzáértővel.

2014. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem lehetne mást? tesóm már unja, hogy hónaponta van valami...:/
2014. aug. 17. 20:23
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, és hiába nézegetem a Vezérlőpult-Programok eltávolítását, mert nincs ott semmi különös
2014. aug. 17. 20:25
 4/9 soccerway ***** válasza:
Akkor használj linuxot, ott nincsenek ilyen problémák.
2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kata kata ***** válasza:
2014. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:(

akkor vége a gépemnek?

2014. aug. 17. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
a gépnek nem, csak a windowsnak... nem írt hülyeséget az egyik válaszoló, térj át linuxra ott nincsenek ilyen bajok, vagy kérd meg tesód hogy mutassa meg hogy hogyan kell rendbe tenni ilyenkor, minimum hogy hogyan kell újratelepíteni, hidd el nem nagy kunszt újratenni egy windowst
2014. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, csak épp most tanultam volna meg, hogy mit hogy kell, erre egy róma leánka küldi ezt fb-n.s mivelhogy róma, ezért segítség kell neki s ilyenek...-.-
2014. aug. 17. 20:43
 9/9 A kérdező kommentje:
ja, és a fb-m megmarad-e? mert telón se tudok belépni...
2014. aug. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!