Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az internetről? (online játékokhoz használnám! )

Figyelt kérdés

Falusi vagyok, és én ezt találtam a legjobb választásnak. Kérhetnék véleményeket róla, milyen ez az internet, és ha valakinek ilyen internetje van, tudna-e róla valamit mondani? (legfőképp online játékokhoz használnám)


Ha valaki tud jobb internetet amit faluba is bekötnek, és ár-érték arányba jobb, akkor kérem írja le!


Csak internet kell, semmi TV és telefon stb.


Nincs egyszeri belépési díj,hálózathasználati díj;

Szolgáltatás díja : 5.100 HUF

12 hónap hűségidő

DSL Telefonvonal nélkül, a modem díja 4.200 HUF.

Max. letöltés 10.000 Mbit/sec (garantált 3.000 Mbit/sec)

Max. feltöltés 0.500 Mbit/sec (garantált 0.256 Mbit/sec)

Nem forgalmi és nem idő korlátos;

5 db 50 MByte méretű e-mail fiók;

Nem fix IP cím.



2014. aug. 14. 06:07
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Sima ADSL. Nekem is ilyen van, csak kisebb 5 Mbps -os letöltési sebességgel. Kb. 25-40 között szokott ingadozni a ping -em. Néha szoktam COD4 -ezni online. Még nem találtam kivetni valót.
2014. aug. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Falu-függő, hogy van-e alternatíva. Tehát konkrét falu esetén lehetne keresni másik szolgáltatót.


Egyébként nem olyan rossz, az ára sem olyan magas, mint ahogy a nagyobb szolgáltatóknál szokott lenni...

A feltöltési sebesség tűnik csak kevésnek, de játékhoz elég lesz. (Én még 1/0,5 megás nettel CoD1-eztem :D )

2014. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!