Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook követők?

Facebook követők?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerőnek jelölést kapok mostanában, olyanoktól, akiket nem ismerek, ezért visszajelölni nem szeretném őket.

Sok helyen láttam, hogy úgy van beállítva nekik ez a dolog, hogy aki rákattint az "ismerőnek jelölöm" gombra, az automatikusan be is követi és a facebook magától kipipálja a követés gombot is. Rengeteg helyen kerestem, hogy ezt hogy is lehet megoldani de sehol sem találom..

HELP!! :D



2014. aug. 12. 13:27
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Ráviszed az egeret a nevük fölé és kiveszed a pipát a 'követem' mellől. Ezzel leiratkozol mindenről amit ő a Facebookra tesz, de tudtok chatelni és ismerősök maradtok.

Bár a kérdés első felét nem értem.

2014. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom.. Én is így szeretném beállítani a követőket, hogy aki ismerősnek bejelöl engem, az automatikusan be is kövessen, anélkül, hogy az illetőnek rá kelljen kattintani a követés gombra. Ez által akit nem ismerek, azt nem kell visszajelölnöm, viszont ő látja a dolgaimat. mint például nála -> [link] szóval ha rákattintok az ismerőnek jelölésére, akkor a gép magától be is követi a személyt.
2014. aug. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!