Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszemélyes csoportot lehet...

Egyszemélyes csoportot lehet csinálni fb-n?

Figyelt kérdés

Egy olyan csoportot akarok létrehozni fb-n, amiben csak én vagyok benne. Azért kellene, hogy könnyebben rátudjam tenni a telefonra a fájlokat.


Köszi előre is.



2014. aug. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ott van Dropbox, Google Drive, mind működik telefonról és erre vannak kitalálva.
2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne? létrehozod, beállítod zártra, és nem hívsz meg bele semmit...bár az persze igaz, hogy vannak olyan dolgok, amiket ténylegesen erre találtak ki.

facebook-on azért ott van az is, hogy a fájlméret korlátja elég alacsony, meg persze egy normális felhővel ellentétben, itt nem maradnak meg a mellékletek a végtelenségig...jó is lenne, akkor mindenki korlátlan tárhelynek használná :D

2014. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na meg tudtam csinálni végül. Egy régi csoportból, amit már nem használtunk, kiraktam az embereket és csak magamat hagytam.
2014. aug. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!