Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudhatom, hogy iwiwen ki...

Tudhatom, hogy iwiwen ki nézte meg az adatlapomat, mikor és hányszor?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ilyen funkció, de most úgy tudom, módosult az adatkezelési és felhasználási szabályzat. A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e arról, hogy bővült-e a fentebb leírt funkcióval az iwiw?
2008. aug. 5. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs ilyen funkció most sem.
2008. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sincs ilyen funkció még... de hamarosan biztosan lesz ilyen is.
2008. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Naneee, ne legyen!
2008. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ... Józan eszemmel tudom, hogy nincs ilyen - mivel ha lenne, valószínűleg megtaláltam volna -, de egy kicsit ideges is vagyok, mert eléggé kellemetlen lenne a helyzetem, ha bevezetnék ezt a funkciót... :P ... Számomra értelmét vesztené az iwiw, úgyhogy én is arra voksolok, hogy NE legyen! :)
2008. aug. 5. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iwiw-en nincs ilyen funkció, ellenben a myVIP-en régen bevezették már. Valahol olvastam - és ezt hivatalosan valaki az iwiw működtetői közül nyilatkozta - hogy nem is tervezik a jövőbeli bevezetését.
2008. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :)
2008. aug. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!