Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bridge connection probléma?

Bridge connection probléma?

Figyelt kérdés

Szóval bridge-be volt a laptop és a pc, wifi laptop tovább kábellel pc. Siettemben ki húztam a netkábelt és a laptoppal futtam is tovább.

Fél óra múlva a laptopot vissza vittem "eredeti" helyére kapcsolodik wifire, korlátozott internet.

GOndoltam vissza dugom a kábelt és megy, de nem. Szét kapcsoltam a bridge-t, kitöröltem, semmi nincs kapcsolat se fel se ismerte a hálozatot.

Új bridge, semmi, bridge nélkül- szintén semmi.

Most se a laptopom nincs wifi jel, se a telefonon.. már peddig eddig ott is volt. A router újra indÍtása már csk azért is lehetetlen kicsit, mert a melo helyemen van, és az meg ha minden igaz szerverre van rá kötve, szóval ha feltehetően restartolom a router ?! talán ?! a szerver is koppan. Megoldás?



2014. aug. 8. 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!