Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy vps szervert,...

Vettem egy vps szervert, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy VPS szervert,csak ssh-val tudok csatlakozni rá,na most nekem az a célom,hogy egy phpbb-t akarok felrakni erre a vps szerverre. De hogyan rakjam fel konzolon (ssh) keresztül?

Hogyan érem el a webtárhelyet,és hol látom azt amit csinálok?

Adtak egy ip címet,de hiába akarom megnyitni nem látja a böngészőm. Cpanel nincs,ahogy írtam csak konzol,akkor hogy csináljam? Nem vagyok jártas ezekbe a vps szerverekbe. Az op. rendszer Debian,de tudok telepíteni ubuntut is



2014. aug. 7. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki valamihez nem ért, miért csinálja??? :-)


Minek neked egy phpbb???


Mit akarsz egyáltalán az egésszel??? :-)

2014. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ írni,minek írsz ide,baszott volna falhoz....
2014. aug. 7. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Már tudok mindent az SSH-ról,az apache2 telepítéséről,és a commandokról.

Csak egy kicsit kellet volna segíteni. Nem olyat írni,hogy "minek állsz neki ha nem értesz hozzá"

Most már értek mindent.

1x Mondták csak el,és elég is volt :)

2014. aug. 19. 00:55
 4/5 Martin3214 ***** válasza:
en se ertem minek valaszol az aki nem segiteni akar csak bunkoskodik. eloszor is tolts le gy cpanelt linuxhoz es win hez is lehet talalni ha kell bene segitseg irj privatot es segitek :D en is 0 rol kezdtem :D meg szerintem mindenki szoval nem ertem minek kell megkerdezni minek kezd bele valaki amihez nem ert az elotem levo valaszolonak uzenem azert hogy megtanulja te se veted a szakmad szerintem :D
2014. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Martin,de azóta már majdnem hogy egy egész szerverparkot üzemeltetek. :D

Nagyon belelendültem,csak elösször volt furcsa,mert nem csináltam még ilyet. De aztán rájöttem :)


Valószínű azt hiszik,hogy mindenki úgy születik,hogy tudja ezeket a dolgokat. :)

2014. dec. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!