Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngészőt töltsek le?

Milyen böngészőt töltsek le?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy az Internet Explorer nem jó, nem biztonságos stb, ezért gondoltam, hogy letöltök vmi újat. Az a baj, hogy én csak az IE6-osnak a felületét szeretem, nincs vmi olyasmi, amivel be lehet állítani hogy olyan legyen? Mármint ilyenre gondolok:

[link]


Egy címe legyen, ne legyen oylan, hogy több lapot jelenítsen meg ott fent a cím alatt stb. Jah és magyar felületű legyen.


Tudtok iylet?


2010. jan. 12. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Google Chrome. Letöltöd, aztán Csavarkulcs alatt (jobb sarokban): Könyvjelzők és beállítások importálása. Válaszd az Internet Explorert. Keresős kezdőlapot is be lehet állítani, Csavarkulcs alatt: Beállítások. Nekem a www.google.hu/firefox van.
2010. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom, ha véletlenül nem tetszik, akkor le lehet törölni simán? csak úgy kérdezem, biztonság kedvéért:)
2010. jan. 12. 18:37
 4/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem és megcsináltam amit mondtál,d e a felületete nem lett olyan mint az IE
2010. jan. 12. 18:47
 5/14 A kérdező kommentje:
mind1, már meg is szoktam:D Azt hol lehet beállítani, hogy amikor írok. pl. e-mail cím, vagy pont ide kommentrát, ne húzza alá piros vonnal az egészet, mint wordbe a helyesírási hibát (az egészet aláhúzza)
2010. jan. 12. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:
A beállításokat átveszi, de nem lesz teljesen olyan. Nekem Firefox-Chrome hibridem van, sokkal kevesebb memóriát zabál, ez nem utolsó szempont régebbi gépnél.
2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

ha a felülete tetszik próbáld ki a firefox-ot, ahhoz van olyna skin/felület ami az IE-et utánozza

[link]

2010. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
azért huzza alá mert angolul végzi a helyesirásellenőrzést ki lehet kapcsolni a beállítások / motorháztető alatt részen keresd meg a Betütipus és nyelv beállitásainak módositása erre feljön egy ablak, ott a nyelvek fül és ott kiszeded a pipát a helyesirás ellenörzés elől
2010. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt Beállítások. Alapok: Kezdőoldal megnyitása, Kezdőoldal (ird be), Alapértelmezett kereső (ird be)stb. Személyes adatok: Ne mentsen szöveget űrlapokról.
2010. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi megtaláltam
2010. jan. 12. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!