Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A windows 8 / 8.1 megáll...

SpPeti kérdése:

A windows 8 / 8.1 megáll internetezés közben mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Jelenség:

Mikor internetezek nem mindig csak néha azt veszem észre, hogy megáll a gép 10 - 18 másodpercre,

utánna mindnen jó. Több böngészöt is próbáltam már explorer, firefox, maxthon, google chrome... mindegyiknél csinálta.

Arra is gondoltam már hogy AMD - WIN 8 probléma, de nem mert láttam már I5 -ös gépen is.

Eredeti windows 8 és tört-nél is csinálja. Amugy ilyen egyszerű oldalakra kell gonolni, mint menetrendek, használtauto, googlemaps... stb.

Win 7 estebénem nem volt ilyen jelenség.


Ötlet valakinek mi lehet???



2014. aug. 7. 08:43
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Az egérmutató sem reagál ilyenkor, vagy csak a klikkelésekre nem reagál a rendszer?


Megnyitnám a Feladatkezelőt (Ctrl+Shift+Esc) a háttérben és amikor nem reagál, utána átváltva az ablakára megnézném volt-e lemezaktivitás (0. lemezen).

Hasonlóan a képhez (Disk 0.):

[link]

2014. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első pár másodpercbe még tudok nyitni egy feladatkezelőt de utánna az is megáll ha többet is megnyitok akkor az egér is lefagy addíg a pár másodpercíg. Egyébként játékoknál is tökéeltesen fut pedíg az jobban terheli a gépet. Ha legközelebb csinálja akkor csinálok erről egy képet mi fogja ennyire.
2014. aug. 7. 10:43
 3/4 anonim válasza:

elsősorban driver problèma lehet

milyen az alaplapod?

2014. aug. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
asrock 990fx extreme4 + Amd Fx-8350 4GHz
2014. aug. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!