Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most utaznak rám az interneten?

Most utaznak rám az interneten?

Figyelt kérdés

Raknak fel mindenféle hímvesszős képeket profilképnek facebook-on, az mindegy. De ha én csinálok egy zene videót, azt már rögtön ki is törli a facebook, csakúgy a youtube. Mert harmadik fél, törvénysértés.


Egyszer volt hasonló társkereső oldalon. Egy félmeztelen modell férfi fényképét tettem ki, (érdekes módon 2 perc alatt 15 nő írt, hogy szeretne megismerni), míg az én képem volt, senki rám nem kukkantott. Azt is kitörölte a CSP. Azt is írta, hogy nem lehet napocskákat, vihart hasonló képeket feltenni, csak amin az arcunk látszik. Más is békát, tengerpart tett ki profilképnek, azokét mégsem töröltették.


Nem linkelem be a hímvesszős emberke adatlapját, mert még elkapnak a rendőrök. A becsületes ember mindig ráfázik, a gazemberek meg megússzák. Ez mindig úgy van.


Nem linkelem ide be a hímvesszős emberke adatlapját, mert még elkapnak a rendőrök, pedig megmutatnám, hogy tényleg van ilyen ott facebook-on. A becsületes ember mindig ráfázik, a gazemberek meg megússzák. Ez mindig úgy van.


Aki tud hülyéskedni, azé a jövő!



2014. aug. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rád utaznak, de tényleg sajnos így működik, a legártalmatlanabb dologért cs*sztetnek, de egy olyan adatlap, ahol a profilkép egy hatalmas péló, egészen addig simán működhetett, ameddig be nem jelentettem.

De ezt legalább bejelentés után eltüntették, volt már, hogy önkényuralmi jelképekkel teletűzdelt - elárulom, azokat nem puszta dekoratív értékük miatt kitevő - adatlapot lazán meghagytak, mondván nincs azon mit moderálni. Sőt, simán lehetett másról durva rágalmazást tartalmazó üzenetet kép formájában szanaszét osztani.

2014. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. aug. 5. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

"A becsületes ember mindig ráfázik, a gazemberek meg megússzák. Ez mindig úgy van."


Fókuszálj erre, menj oda, ahol még jobban ez van, válj ezzé!


Ja, ne. És inkább ne is hangoztass ilyesmit, mert hatalmas sületlenség. Köszönöm.

2014. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja ezt a kamu képre nyáladzás dolgoz én is kipróbáltam egyszer :D Ami vicces, hogy én mikor ilyen oldalakra regeltem, még 1 hónap után is azt írja hogy 150 megjelenésből a randikban még 135 van, ergó nem is dob be engem mint lehetséges párt :D


Meg kedvencem mikor kimoderálja a képeim, amivel előtte semmi baja nem volt, pedig aztán se szexuális tartalom, se sértő dolog nincs rajta :D

2014. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!