Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú a netem, szerintem...

Lassú a netem, szerintem azért, mert az ipv-6 kapcsolathoz az van írva, hogy nincs hálózati hozzáférés. Hogyan tudom ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Belementem a tulajdonságokba, és megnéztem, engedélyezve van az ipv-6 kapcsolat. Vagy ha nem ezért lassú akkor miért? Nagyon idegesítő. (wi-fi van itthon, de amelyik gép vezetékkel van a routerhez kötve azon is lassú a net. kb 2 napja)

2014. aug. 5. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Az IPv6-nak semmi köze a netedhez. Majd talán egyszer, pár év múlva.

Linkeld a csomagod, meg egy speedtest.net mérést!

G.

2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
speedtest.net: test timed out, internet csomag meg UPC Fiber Power 30
2014. aug. 5. 12:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most sikerült a speed test. 6,89
2014. aug. 5. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

6,89 mi?

kilogramm?

méter?

mi?


:DD

2014. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amibe méri.... ezt írta ki nagy számmal alul, mértékegységet nem írt ki. Azóta sem tudom újra megcsinálni mert még a test elindításához is lassú ez a vacak.... Konkrétan facebookon nem tudok beszélgetni anélkül hogy frissítgetném, youtube videókkal várok fél órát hogy betöltsön mielőtt elkezdem nézni mert különben másodpercenként megakad, alacsonyabb felbontásban meg nem bírom elviselni a képminőséget... És közben folyamatosan van kapcsolat, itt ülök a router mellett.
2014. aug. 5. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nagyon úgy tűnik, hogy ott van...

[link]

Na, de nem is ez a lényeg!

Szóval: Indítsd újra a routert! Ha nem javul meg, akkor pedig vedd ki a hálózatból, tehát kösd a gépet direktben a modemre!

G.

2014. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült :)
2014. aug. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!