Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az hogy az én...

Miért lehet az hogy az én Google+ profilom nem jogosult egyéni UrL-re?

Figyelt kérdés

Itt azt írják van aki nem jogosult rá ezért nem elérhető a funkció...

[link]



2014. aug. 4. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a neved olyan speciális karaktereket tartalmaz, mint a space, ezért már escapelni kéne.
2014. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, nem tartalmaz semmi speciális karaktert normálisan a nevem van leírva élezet nélkül
2014. aug. 4. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Spacet sem? Amúgy ott a Contact menüpont, ha angolul nem tudsz, az sem baj.
2014. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, semmi helytelen nincs a névben
2014. aug. 4. 22:21
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj a Google-nél a contact menüpont csak egy rakás link ami egyik oldalról a másikra küld de semmi haszna, sem mail cím sem semmi személyes kapcsolat... :/
2014. aug. 4. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nam akarják, hogy sapmmelj nekik, ezért formjaik vannak ezen célból. Érdekes, nekem sikerült felvennem velük úgy fél napja a kapcsolatot, de biztosan én csináltam rosszul.
2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na jó, a trollkodást be lehet fejezni kisfiam, ha segíteni akarsz akkor segíts ha meg nem akkor maradj csendbe ezt a hangnemet pedig sürgősen felejtsd el mert te is biztos csak egy troll tízen vagy húszonéves senki vagy szóval nagyon nem vagyunk egy korosztály...

Az ha az életben nem tudtál elérni semmit a te dolgod, de ne a neten történő beszólogatással próbáld kompenzálni!

2014. aug. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!