Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a istartsurf...

Hogyan tudom a istartsurf nevű betolakodó programot törölni?

Figyelt kérdés
A gépet emiatt újratelepíteni nem szeretném viszont ki akarom írtani ezt a szemetet mert elállított mindent a böngészőmben...
2014. aug. 3. 14:46
1 2
 11/14 FüligJimmy88 válasza:
El ne kiabáljam, de én csináltam egy rendszer-visszaállítást, és úgy tűnik, bevált.
2015. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem is pont ez a problémám és letöltöttem azt a programot amit egyikőtök ajánlott (spyhunter) és sajnos Trójai volt...

Nemtudom honnan letölteni(már nem is nagyon merem kockáztatni), valaki tudna tanácsot, tippet adni, esetleg a kérdező megoldotta a problémát? remélem tudtok segíteni mert a gépemet lassan kicsinálja az istartsurf... :(

2015. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rég volt de asszem törölni kell minden adatot böngészôböl aztán az indítóban átírni a kezdôlapot mindenütt ahol van indító.
2015. ápr. 3. 22:26
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok! Az én gépemet is megfertőzte ez a kis rosszcsont, és nem tudok mihez kedzeni vele. Letölteni nem tudok programot hozzá, mert nincsenek meg a kellő körulmények... Esetleg valaki tudna segiteni?
2015. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!