Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom letiltani másoktó...

Honnan tudom letiltani másoktól a netemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy vezetékes (kábel - Invitel) netem és egy okostelefonom, amin szintén van net, előfizetéssel. A kérdésem az, hogy honnan tudhatom hogy lopják a netemet???

A szomszédunkba nem most barnultak költöztek és ráadásul a másik szomszédaink is "túl jól élnek" ahhoz képest hogy nem dolgozik senki, mindenhol kábeltévé és net van nekik. Most hallottam hogy spekulálnak az új lakók valami kábellal, tudok jelszót tenni rá, ill honnan tudom hányan vannak rácsatlakozva az én netemre már ha vannak???


L/34



2014. aug. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A vezetékest tőled nem tudják,csak esetleg a szolgáltatódtól.
2014. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs a hozzáférés korlátozva/tiltva akkor nem lopják, hanem használják, ilyenkor te nyílt hálózatként "üzemelsz" mások javára. Ez is csak a wifivel tud előfordulni, azt tudod jelszavazni.

Az utcán van elosztódoboz, de ha ott a te házadba futó kábelhez piszkálnak azt látod, mert ha nem csatlakozik akkor nincs szolgáltatás. Ha más csatlakozóval babrálnak akkor pedig az a te előfizetésedet és fizikai kapcsolatot sem érinti (vagy ha igen, az üzemzavart okozna amit elhárítanának).


A történetben amúgy indokolatlan volt a cigányozás, anélkül is ez a helyzet.

2014. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Itt csak te cigányoztál..
2014. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!