Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook on eltünt 400 ismerős...

Facebook on eltünt 400 ismerősöm és ez nekem nagyon rosszul esett hogyan tudnám vissza hozni?

Figyelt kérdés
tegnap még meg volt este meg néztem meg volt és ma reggel el tünt ez nagyon rosszul esett nekem mert a szeretteim meg üzlet emberek és rengeteg barátom volt akit játékon belül ismertem meg de már nem tudom pontosan 400 ismerősöm teljes nevét de nagyon jó lenne ha vissza jönne a 400 ismerősöm remélem tudtok segíteni :( ja és még valami nem fügesztettem fel az elött meg semmi ilyesmi :'( nagyon jó lenne ha vissza tudná valaki hozni előre is köszönöm :(

2014. aug. 3. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A napokban volt egy hosszabb nemzetközi leállás, ez is okozhatta. Nézd meg a beállításokban az adatvédelemnél, ha nincs, akkor jelezd a hibát.
2014. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mit kell néznem az adatvédelemnél?
2014. aug. 3. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!