Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom letölteni a...

Ambruzzi kérdése:

Honnan tudom letölteni a Directx 11-et?

Figyelt kérdés
directx

2014. aug. 2. 11:09
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha Windows XP -d van sehogy, nem támogatja. A Windows Vista SP2/7/8/81 rendszereknek alapból a része. Max csak frissíteni kell, de azt meg elvégzi az adott játék telepítője.

Ja és a videokártyádnak is támogatni kell, másképp sz*rt se érsz vele. AMD (ATI) esetén a HD5xxx szorzat támogatja és az attól újabbak. Nvidia esetén ha jól tudom GT/GTX 4xx vagy újabb sorozat kell hozzá.

2014. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 7-em 32bites verzióba de letöltöttem egy directx sdk és arra azt írták hogy benne van a directx 11. De egyébként Crysis 3 hoz kellene a Directx 11.
2014. aug. 2. 12:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem meg directx 11-et azt és az van fent directx 11.Elinditom a crysis 3-at és azt írja hogy YOU NEED A DX11 CAPABLE GPU TO PLAY CRYSIS 3.
2014. aug. 2. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a videókártyádat kell kicserélni.
2014. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A videókártyának semmi baja sügérkém!
2014. aug. 4. 20:43
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Hiába nagyképűsködsz "sügérkém". :) Egy szóval nem mondta senki, hogy azért kell cserélni, mert bármi baja is lenne.


Azért kell cserélni, mert valószínűleg nem támogatja hardveresen a DirecX 11-et.


AMD(ATI) kártyák esetén mindegyik támogatja, ami legalább HD5xxx sorozatú vagy annál újabb.

Az Dx11 -es Nvidia kártyák listáját meg itt találod:

[link]

2014. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!