Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a JavaScript? Napok óta...

Mi az a JavaScript? Napok óta hülyül a gépem! Nem enged belépni az egyik játékba, iwiw-re mert aktiválnom kell (ene) a JavaScript-et.

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hogy és hol kell!

Több hónapja használom ugyanazt a gépet,böngészőt! Windows 1 hete lett újra rakva! Eddig nem volt semmi baja. Már ráküldtem 4 vírusirtót,hátha bekaptam valamit.


2010. jan. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] ezt töltsd le és telepítsd! Aztán ha frissülni akar, hagyd frissíteni.
2010. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok még mindig. Enélkül jó pár oldal, meg játék nyavalyog. Pl. a chat.hu-t se lehet enélkül használni. Bár az az oldal egy rakás... mindegy.

Töltsd le és telepítsd! Elvileg (bár nem tom milyen op.rendszered van) jobb oldalt a tálcán az óra kell megjelennie az ikonjának.. de ez nem biztos

2010. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig én vagyok :D:D Nod32-t használj! Az a legjobb vírusírtó
2010. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt töltsd le és indítsd el, utána minden műkszik!

telepíteni nem kell, hordozható akár 1 pendrive-ról is használhatod.

[link]


Letöltés:

[link]

2010. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálás Köszönetem!

Most már minden szuperál! Valószínű az újratelepítésnél ez a kiegészítő nem volt aktiválva.( bár fura mert csüt. lett újra rakva a gép , és a Java probléma csak szombat este jelentkezett,és addig is iwiw-ztem sokat!! most már remélem nem lesz semmi baja.!)

évek óta F-secure-t használok! De azért kösz!

2010. jan. 11. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!