Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adsl /vezetékes internet...

Adsl /vezetékes internet kivezetése várostól 10 percre külterületre?

Figyelt kérdés
Cegléd külterületén lakok, és a mobilnet nagyon gyász! :(
2014. júl. 29. 23:20
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Az a 10 perc az azért elég nagy távolság is lehet, így látatlanba nem hiszem hogy olcsón megúsznád. Annyit minden esetre megér hogy zaklasd kicsit a helyi szolgáltatót hogy nézzék meg.
2014. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztmondod ,hogy egy kis zsebbe nyúlással rá lehet őket venni, hogy kössenek be ide egy vezetékest?
2014. júl. 30. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha nem bővítik miattad a hálózatot, még ez:

[link]

2014. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem online játékok miatt kell a normális internet, a műholdassal 500 as válaszidővel (ms) lehetetlen játszani.
2014. júl. 30. 11:11
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:

A kis zsebbe nyúlást úgy értettem hogy hivatalosan keresd meg a szolgáltatót hogy mennyiért építi ki a hálózatot a házatokig.

(erre mondtam hogy nem lesz olcsó)

A részletek ismerete nélkül, ez némileg több munka mint kihúzni 50m UTP kábelt, nem hiszem hogy valaki ezt bevállalná egy tízesért zsebbe.

2014. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért próbálkozom. Kicsit többet adnék érte mint 10. Azért meglátjuk. Minden esetre ha sikerül, részben neked hála.
2014. júl. 30. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!