Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtett jelszó? (lent)

Elfelejtett jelszó? (lent)

Figyelt kérdés
Citromailen, egy régebbi emailemen elfelejtettem a jelszót, de egyszer még rámentem hogy jegyezze meg, így be is tudnék, lépni, tegnap be is tudtam, de ma már nem engedi.A jelszóra szeretnék rájönni, amik ugye a képernyőn csak pontok :D másodlagos e mail nem volt hozzá, a kérdésre pedig nem emlékszem :( (tegnap megpróbáltam visszafejteni egy elég sajátos módserrel de a nem sikerült, lehet az okozta a problémát:( karakterenként visszamentem egyet és minden variációt kipőróbáltam így a utolsó két karaktert már tudtam, de ez után már nem sikerült. HELP?

2014. júl. 29. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos már az első ilyen kitörölt karakternél elbasztad. Én is próbáltam már és nem megy így, sajnos az újabb böngészők meg olyan titkosítást használnak, hogy nem nagyon lehet feltörni őket így az elmentett jelszóból se lehet visszanyerni.


Az egyetlen amit tehetsz, hogy állítsd vissza egy régebbi állapotra az egész windowst már ha vannak biztonsági mentéseid és ha szerencséd van akkor ott még jól van elmentve a jelszód.

2014. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Böngésző?! Most mentetted, vagy sem a szükséges jelszót?


Firefox-nál beállítások->biztonság->mentett jelszavak: Jelszavak megjelenítése.

Használsz mesterjelszót? Ha igen akkor nem tudod visszafejteni. Ha nem akkor van program ami visszafejti:

pl. WebBrowserPassView: [link]

2014. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A jelszó le volt mentve, de én arra is gondoltam (kifogyott a karakter) hogy közben más megváltoztatta, ezért nem működhet.
2014. júl. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!