Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok egy VPN szervert...

Hogy tudok egy VPN szervert csinalni a telefonombol?

Figyelt kérdés

sziasztok. a kerdes adott.


a telefonom internetet szeretnem hasznalni,kapcsolodva egy VPN szerverre.


korbeiras:

igen a telefonet, korlatlan adatforgalom es kb 5-8 mbitem van mindenhol.


sajnos a normal internetszolgaltonal van egy parent control amihez en nem ferek hozza, es igy nem tudok megnyitni oldalakat. megmiellot mindenki a po.rnora gondolna, betting oldalakrol van szo. koszonom :D

megtudom osztani a telefonom internetet usb tetheringel is vagy hotspotkent, viszont olyasmit szeretnek mint a VPN. tehat hogy, csatlakozok windowson es ugymond elrejt, a telefonos netem moge.


2014. júl. 28. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a teleofnod hotsport, és ahhoz csatlakozol, akkor gyakorlatilag az a teleofn a router és a mobilnetet használod. Mi itt a probléma?

Biztos, hogy az internetszolgáltatónál van a korlátozás? Nem a gépen?

2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a telefonod hotspot*

bocs

2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

en ezt ertem.


igen egyebkent biztos, hogy a szolgaltato, mert bejon a taltalk oldal meg hogy bla bla bla content.


es sajat gepen vagyok, en telepitettem, nem emlekszem, hogy lekorlatoztam volna magam :D


igen ez igy igaz a hotspotrol, de a kerdes mas.

van e lehetosegem, vpn szervert futtatni, android keszuleken?

2014. júl. 28. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul írtam, de a lényeg, hogy routeren is lehet korlátozni. Én pl. megtettem már...


De még mindig nem értem, minek neked VPN, ha a telefont hotspotként használva, egy teljesen más hálózatot használsz így is...

2014. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
figyelj, en nem kotekedni szeretnek, de ha nem tudod, es csak azt irod, hogy hasznaljam a hotspotot akkor minek kommentelsz be? en elhiszem hogy segiteni akarsz. de a kerdesem teljesen mas. es a kerdesre keresek valaszt, nem pedig egy alternativ megoldast a problemamra. koszonom
2014. júl. 29. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:

"viszont olyasmit szeretnek mint a VPN. tehat hogy, csatlakozok windowson es ugymond elrejt, a telefonos netem moge."


Ez a vége az irományodnak. És szerintem a hotsport pont ilyasmi. Ezért nem értem, mit vársz egy VPN-től. Ezt leírhatnád, ennyi lenne...

2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hotspot* ez nagyon nem megy nekem...
2014. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, ne válaszolj, inkább le is iratkozom erről.

További szép napot!

2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rendben.


semmikepp sem akartalak megserteni, csak keresem a kerdesre a valaszt.


ha mar hasznaltal hotspotot akkor tudod, hogy a telefon nagyon felmelegszik tole (enyem aluminium hazas) tehat megjobban. plus a hotspot arra, jo ha alapbol nincs internetem a gepemen. de nekem van.



es egyszeruen csak azt szeretnem, hogy a gepem, alkalmankent a telefonos internetet hasznalja de akar ugy is, hogy a gep itthon, a telefon meg 5km tole.


tessek. bar nem ertem, hogy miert kell ennyire megmagyaraznom, amikor a kerdes vilagos.

2014. júl. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!