Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezeket a filmeket keresem, de...

Ezeket a filmeket keresem, de lehetetlennek tűnik. Ti tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok nagyon régen 8 éves koromban még nem volt videónk sem internet.Akkoriban láttam egy sorozatot A tervezet volt a címe.És egy másikat aminek Afrodite.Az első film olyasmi volt mint a mission imposible.Az Afrodite az olyan görögös környezetben játszódott.Szerelmi vonal is volt benne,és misztikum.Egy másik sorozatban meg volt egy pasi akit bezárva tartottak egy szigetszerű helyen és volt egy olyan rész hogy sziklakövet tartott ki a kezében,és azt nézte meddig bírja tartani.Gyerek koromban utánoztuk is Rufusz Dofsz volt a neve úgy emlékszem.Amit még keresek az egy szex film.Ehez egy emlék kötődik.Tudóm,hogy furcsán hangozhat,de apámnak egy barátja filmeket árult a piacon.Ez 1990 körül volt,és tinédzser voltam.Azt mondtam apám barátjának,hogy szeretnék egy ("olyan filmet, amit nem nézhetnék meg.Mondom olyat ami felnőtteknek való.Ahaaa mondta.És segített.Életem első szerelmével akkor találkoztam a kazettát meg elégedtél a szüleim :( ) Azóta is eszembe jut.A címe "Csupasz nyuszi két és fél" Egy pasi,és egy nő a filmben házaspárt játszanak,és szexuális segédeszközöket árulnak.Annyi minden megtalálható az interneten,nekem mindegy lenne hogy milyen nyelven csak ezeket a filmeket újra láthassam.Tudnátok segíteni ?

2014. júl. 28. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
The draft ?
2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt kérdezd meg


[link]

2014. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Becixxx ***** válasza:
Én csak a forró nyuszikat láttam.
2014. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!