Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Androidos facebook alkalmazásn...

Androidos facebook alkalmazásnál hogy lehet beállitani hogy ne látszódjanak az ismerőseim pc n tudom de ezen nem jön be ráadásul angol :-o :- (?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha PC-n tudod hogy kell beállítani, akkor telefonon miért akarod? Ugyanaz a beállítás vonatkozik mindkettőre, mivel ugyanaz a facebook megy mindkettőn.
2014. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a pcn más reg van megjegyeztettve a böngészővel mint a telon és nem akarok kilépni egyikkel se
2014. júl. 28. 04:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagyis más felhasználói fiókot használsz telefonon és másat PC-n? Na mindegy...telefonon is ugyanúgy kell, ahogy a gépen. Bemész a beállításokba, ott kikeresed azt a helyet, és kikapcsolod.

De ha PC-n tudod, hogy hogy kell, még mindig egyszerűbb, ha nyitsz egy privát ablakot, ott belépsz vele, beállítod, és kijelentkezel.

2014. júl. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jo is lenne csak nem tudom a jelszavamat se a regnek és már arra se emlékszem hogy állitottam be a pc n
2014. júl. 30. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!