Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik az nCore?

Hogy működik az nCore?

Figyelt kérdés
Mi ez, hogy aki meghiv valakit felelős érte, meg hogy lehet pontokat szerezni, mit kell csináljon az akit meghivtak, hogy az jó legyen a meghivónak. Jó tudom letöltésre használják az oldalt de nem értem ezt a felelősséget a meghivott iránt? Miért nem szabad meghivni idegeneket?

2014. júl. 26. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A regisztrációt megkövetelő torrentoldalaknak az a lényege, ha valamit letöltesz, azt seedelni is kell, hogy mások is letöltsék. Ha hit'n'run-olsz (vagyis amint lejött a fájl, leállítod a torrentet és kilépsz a kliensből (utorrent)), akkor pl. ncore-on romlik az arányod. Mivel nincs ncore-om, ezért nem biztos, de úgy tudom, hogy havi 4-5 free leech van, vagyis amit nem muszáj visszaseedelned x ideig vagy x mennyiségig. Ha túlléped ezt a határt, akkor kitiltanak az oldalról és ha ezt egy olyan valaki teszi meg, akit te hívtál meg, akkor őt is és téged is kitiltanak. Hogy mennyi időre meg ilyenek, ezeket nem tudom, mondom, nincs ncore-om, én mindent tpb-ről szedek :)
2014. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ncore-on nincs már arány.

Megvan mit meddig kell seedelni.

Havi 10 dolgot nem kötelező.

Ha túlléped akkor se dobnak ám ki, csak 3 napig nem tölthetsz le. Ha többször is megcsinálod 5 nap lesz belőle. A legfontosabb hogy ne csalj, és ha írsz fórumba vagy valahova akkor ne anyázz, meg hasonlók.

2014. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok túl hozzáértő, a seedelés időtartamát hogy lrhrt brállitani?
2014. júl. 26. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nyitva hagyod letöltés után a klienst.
2014. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
48 óráig kell seedelni mindent amit letöltöttél, de van 5 hit 'n' run lehetőséged amit minden hónapban újra kapsz és használhatsz, azaz nem kell 48 órát visszaseedelni. Ha későbbiekben nagyobb rankod lesz akkor egyre több hit 'n' run lehetőséged lesz.
2014. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!