Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy nappal a...

Miért van az hogy nappal a pingem mindig az egekbe szökik, éjszaka pedig ilyen 10 körül mozog?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nappal a pingem mindig az egekbe szökik, éjszaka pedig ilyen 10 körül mozog?


Nappal:

[link]


Éjszaka:

[link]


Tudom hogy netezés közben ez nem számít, de nagyon idegesítő már hogy nappal nem tudok online játszani semmit a pingem miatt. Holnap felhívom a net szolgáltatót, de gondoltam ide is ki rakom, hátha tud rá valaki valami megoldást és még sem a szolgáltatónál van a hiba.


(Multimédiai osztályütemező ki van már kapcsolva)



2014. júl. 25. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nappal le van terhelve a szolgáltató hálózata, vagy épp a tiéd. Anya-apa-testvér-gyerek, aki esetleg tolja a torrentet nap közben?


157 es pinggel bőven lehet játszani, azoktól lehet elsősorban ezt hallani, akik azt sem tudják, hogy tulajdonképpen mit jelöl ez a szám.

2014. júl. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit akar játszani. FPS-nél szerintem meglátszik a 150 körüli ping, legalábbis régen meglátszott, amikor még játszottam...
2014. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem fut semmilyen torrent, és FPS játékkal játszom. Ha pedig a pingem már 70 felé ugrik én azt már javában meglátom.


(Laggol a futásom, lövésem, és jóval lassabb reakció időm van, ami egy Counter Strikenál borzalmas, főleg ha versenyszerűen játszod.)

2014. júl. 25. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltatódnál lesz a gond valószínűleg. Lehet hogy terhelt a hálózata napközden.
2014. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma volt kint a technikus, csinált vele valamit egy ilyen Control Panelen keresztül. Most jó, kíváncsi vagyok meddig.
2014. júl. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!