Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzük vissza a...

Hogyan szerezzük vissza a youtube-ot?

Figyelt kérdés
A YT teljesen tönkrement ez nem kérdés a lényeghogy kell valami amin elindulhatunk hogy visszaálítsuk a régi kreatívan virágzó állapotába esetleg egy kiskapu vagy valami elérhetőség amin beszélhetünk egy személlyel aki vmi fejes a googlenál normális válaszokat kérk köszönöm
2014. júl. 23. 22:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jól mondod nem kevés
2014. júl. 23. 23:40
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezp, amikor regisztráltál, elolvastad a felhasználási feltételeket?

"5.4 YouTube is constantly innovating in order to provide the best possible experience for its users. You acknowledge and agree that the form and nature of the Service which YouTube provides may change from time to time without prior notice to you."

http://www.youtube.com/t/terms


Szóval a szolgáltatás előzetes bejelentés nélkül változhat.


Kedves kérdező fizetsz te a szolgáltatásért? Van élő, írásos megegyezésed a Googleval? Nem? Akkor maximum csak javasolhatsz többedmagaddal bizonyos változtatásokat - már ha pontosan össze tudnád foglalni azokat.

2014. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én ezt értem csak javasolnám neki először
2014. júl. 23. 23:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem hogy mi tart vissza? Lépj a tettek mezejére, ne csak beszélj róla!
2014. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Engem nem tartana vissza seemmi csak nem tudom hogy hol keressék bármilyen yt elérhetőséget
2014. júl. 24. 09:45
 16/17 soccerway ***** válasza:
sok sikert: [link]
2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudsz mit csinálni. Hogy veszed fel vele a kapcsolatot? Ha meg a Google-nak írsz, úgyse fogják megcsinálni. Esetleg világháborút a Google ellen? :D
2014. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!