Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőben egy idő után...

A böngészőben egy idő után elkezd szaggatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy találtam egy számomra tetsző böngészős stratégiai játékot és elkezdtem vele játszani.

(A neve: Supremacy 1914)

A 4. napon mióta játszok egyszer csak azt nézem hogy mozgatom a térképet és szaggat az egész meg minden, gondolom valami bug, oldal újratöltés.. semmi javulás, előzmények stb-k törlése... semmi javulás, gépújraindítás... semmi javulás.

Ez Google Chromeval volt.(Újra is raktam a böngészőt)

Gondoltam hát jól van lehet nem szereti a Google Chromot.

Letöltöm az Operát, tökéletesen megy és eltelik 3 nap és hoppá elkezdődik ez a probléma. jÓ, mondom újrarakom a böngészőt... ez megoldja a problémát de úgy is kicsit lesz jobb és 4-5 óra eltelte útán megint reinstallálnom kell az Operát.

Kérlek segítsetek hogy mi lehet a gond.

A gépem mostanában elég furán működik, olyan játékok amíg eddig jól elfutottak azok szaggatnak stb..

Nemsokára újrarakom a gépet, szerintetek ez megoldást nyújthat?

De z mégis csak egy simma böngészős játék, amúgy más nem laggol a böngészőn csak ez. Haveroknál semmi baja és senki másnak nem volt még ilyen problémája)

Kérlek segítsetek.


2014. júl. 23. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Firefoxxal próbáld.
2014. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én amint tapasztalnék ilyen problémát, újraraknám a gépet, h minden tiszta legyen, és a legfrissebb vga drivert fellökném.

Egyébként sok múlik az internet kapcsolaton is. Wifiről tolod?

2014. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott is ugyanez van.
2014. júl. 23. 16:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Wifiről nyomom, itt 1,5-2MB-vel szedek, hmm megpróbálom rádugom a gépre az UTP (ha az a neve)kábelt és megnézem jó-e.
2014. júl. 23. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugyan ez, semmi nem javult.

Itt gép újrarakás lesz.

2014. júl. 23. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg kábelről, jah.

+ nem tudom le van e jelszózva a Wifid, ha nincs, tedd meg, ha le van, és elég könnyű jelszava van, változtasd meg. Függ attól is, h otthon hányan használjátok. Sokat lassít a neten, ha rajtad kívül még 1-2 ember fent van.

+ mint mondtam, én egy reinstallt tolnék a rendszeren

2014. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem javult, jelszózva van és itt szerintem nem az internet a hibás. Pl.: Régen GTA SA futott tökéletesen stb.. Most meg belépek, 40 fps lowon... mondom: aha-> exit > uninstall -> agyf..z

Nem értem mi van ezzel a géppel, holnap újrarakom remélem jó lesz.

Amúgy egy 4 éves laptopról van szó, remélem nem az a baja hogy a 4 év alatt valami alkatrész már haldoklik.

2014. júl. 23. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ragd újra nekem is volt ilyen problémám na nem ezzel a jattékkal hanem a Tanki Online-ban de nekem ugyan eszt csinálta újratelepítettem egy stabil Windows Vista Ultimate x64 SP2-re mert azelőtt még egy kezdetleges Windows 7-et használtam
2014. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!