Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha az internetszolg...

Mit tegyek ha az internetszolgáltatóm fő szervere néha nem ismeri fel a youtube-ot?

Figyelt kérdés
A probléma úgy néz ki, hogy néha megy a youtube néha meg nem, olyan hibát ír mintha nem lenne net de közben minden más oldal megy, akár google, face vagy gyakorikérdések. Gondoltam rá, hogy a gépemen van valami elállítva de a másik gépen is és a telefonon sem megy a youtube ugyan abban az időben.

2014. júl. 21. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a fő szerver kezelővel, hogy indítsa újra a fő szervert. ( Bármi is legyen az)

Esetleg a szolgáltató ügyfélszolgálatán jelezd, hogy DNS problémákat észlelsz ( a fő szerver szöveg ütősebb azért! )

2014. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bürokrácia van! Lehet hogy heteken belül kelleni fog még a youtube így örülnék ha valahogy meg tudnám kerülni a szolgáltatom proxy szerverét: Ha van mód rá :)
2014. júl. 21. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
veszel mobilnetet ;) más módot nem tudok
2014. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vok


lehet hogy ha kikényszeríted a weblapoktól a https-t akk működik? (ez eléggé konyhanyelv lett). Firefoxhoz asszem van ilyen plugin. Próbálj utána járni. (persze lehet, h baromsagot mondtam mert szar az emlekezetem)

2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

telefon és mérhetetlen düh fenyegetés a hiba hirének terjesztése

ha ez nem jó akkor szolj hogy vegyenek uj főszervert mert öreg és a legjobb barátját a youtube-ot elszokta felejteni szegény youtube igy nem élhet gondoljanak rá is

milesz ha az apját is elfelejti milesz akkor velünk ???????!!!!!

2014. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háth végülis proxy szerverrel megoldottam :) Igaz lassabb de a 720-as vidiket folyékonyan viszi így is :)
2014. júl. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!