Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg létezik olyan Facebook...

Tényleg létezik olyan Facebook akamazás, amellyel le lehet ellenőrizni hogy ki nézte meg az adatlapunkat?

Figyelt kérdés

#Facebook #adatlap #akamazás
2014. júl. 20. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
...alkalmazás, nem akamazás, Bocsánat, táblagépről pötyögtem be a kérdést... :)
2014. júl. 20. 23:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem és még mindig nem.
2014. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami ilyet kínál, az átverés, és jó eséllyel "Facebook-vírust" tartalmaz. Azaz küldözgetni fog ismerőseidnek üzeneteket, illetve likeolni fog minden vackot a nevedben.
2014. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lesz egyszer (nem lesz), akkor arról bőven hallani fogsz, és a net is tele lesz vele, mindenféle személyiségi jogi kérdésekkel és hasonlók. Nagy port kavarna.


(Mellesleg, ha engem kérdezel, szerintem ezt szerintem ilyen formában nem is tárolják)

2014. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Pedig tárolják, csak én ahhoz férek hozzá amit én néztem meg. Megoldani nem lenne nagy feladat, csak a felhasználói oldalról vannak (teljesen jogos) akadályai.
2014. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*#5-ösnek ment.
2014. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5: biztos vagyok benne, hogy tárolják, más kérdés, hogy nem teszik hozzáférhetővé. Viselkedés alapján (pl regisztrációkor felajánl olyan embereket, akik nem is addig bejelölt ismerőseim ismerősei, de ismerem őket!) kb mindent tárolhat.
2014. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!