Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemtudok csatlakozni az uj...

Nemtudok csatlakozni az uj internetemre. Vajon miert?

Figyelt kérdés
Minden megvan felhasz.nev,jelszo es azon az uton probalom ahogy kell, de nem engedi. Mi lehet az oka? Hivtam a szolgaltatok nemtudnak ujjat mondani, a modemen minden lampa eg, minden megvan de megse jo. Segitsetek!

2014. júl. 18. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Hutchington effektus okozhatja a problémát. Miyen világban élünk, ahol mindenféle jöttment szolgáltató "ujjat" mond csak úgy. ( Monty P után szabadon, Ni! )

Ha minden lámpa ég, akkor javaslom a tűzoltókat...


Minden meg van és még s jó? Hááát ha sör van a hűtődben nagy baj nem lehet!


" azon az uton probalom ahogy kell, de nem engedi" - Gondolom kinyúl egy kéz és vagy megjelenik egy álkapocs és kaffog rád -> Nem engedi. Esetleg megrágcsálja az LAN kábelt.


Kezdjük az elején milyen internetről beszélünk? Vezetékes, mobil internet? Ha vezetékes akkor milyen: ADSL vagy másféle? Min keresztül próbálkozol? Van valamilyen közbenső eszköz , pl router ilyesmi.


Fuss neki a kérdésnek vánmórtájm, gyúrjál rá, vagy hagyd az egészet a náthás b.p-ba és igyál egy sört:)

2014. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és persze mivel próbálkozol. Gép, Op rendszer miegymás meg efféle apróságok. Remélem nem mondtam "ujjat" :D
2014. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kellett volna bunkozni.

Ugy csatlakozok ahogy kell, most hadd ne irjam le a menetet. Win7 op rendszer. Gepen es nem laptopon. Adsl net, szolgaltato invitel.

2014. júl. 18. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú de köcsög útálék egy ember lehet első h.sz.

Hát a szolgáltatónak kötelessége ingyen kimenni és orvosolni a hibát, szóval szólj csak nekik menjenek ki.

Nekem is régebben volt így,hogy jónak kellett lennie, de a bekötésnél valami bibi volt és 3. kiszállásnál rájöttek mi, de a számítógépen is beállítanak mindent.

2014. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Zolimanusz!


Sajnos a műszaki dolgokat nem lehet úgy megoldani ha valaki nem ad ki információt. Az nem információ, hogy "mindent próbáltam".

Nem azt kértem a kérdezőtől, hogy a ethernet interfész layer 1 üzeneteit vizslassa, hanem hogy írja le mit csinált eddig, mit lát, mit tapasztal. Másfelől, ha soraimat olvasod sem a kérdező személyét, sem téged nem illettem illetlen szóval. ( Sajnos ez rólad nem mondható el, de hát eltérő neveltetés és szellemi színvonal ugyebár...).

Bár nem vagyok egy Kazincy, de nagyon szeretem az anyanyelvemet. Rengeteg hibát vétek én is, de olyan durva hibákat ne nézzek már el amit a kérdező is írt. Nem muszáj ide írni, de ha valaki ide ír akkor ugyan picit erőltesse már meg a nyelvtani tanulmányait.

Kedves kérdező: vagy leírod, hogy mit próbáltál, mit tapasztaltál - a saját szavaiddal, vagy sajnos nem tudunk neked segíteni. Esetleg hallgathatod Zolimanusz oktondi tanácsait, amitől nem lesz internet elérésed. Ez van.

2014. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom de mar megoldottam,hivtam szakembert. De azert megprobaltam itt is, info nelkul is :)
2014. júl. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!