Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az internet...

Ch0 kérdése:

Miért van az, hogy az internet letöltés lassabb a feltöltésnél?

Figyelt kérdés
Eddig TP-Link WR941N routert használtam TP-Link WA901ND access point-tal. Ekkor a sebesség 50mbps volt le és feltöltésnél is. Most a WA901ND-t kicseréltem TP-Link WDN4800-ra. A letöltés 12mbps a feltöltés 32mbps lett. Mit csináljak, hogy jó legyen a sebesség?

2014. júl. 18. 12:56
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Az AP -t klienskét használtad vagy repeater -ként?
2014. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kliensként. A számítógép alaplapjára volt rákötve UTP-kábellel. Most mértem ismét sebességet a letöltés 13 a fel 50 ????!!! Miközben mindkettőnek 50 körül kéne lennie.
2014. júl. 18. 16:22
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Nem az a baj, hogy a gépház nagyon beárnyékolja a kártyát, és nincs olyan jelerősség és jelminőség?

Milyen messze vagy a routertől?

2014. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam már. De akkor miért van, hogy a feltöltés tökéletes csak a letöltés nem. Most ismét mértem, le 12 fel 50. Kb. 15 méterre van a router 3 helyiséggel arrébb.
2014. júl. 18. 20:47
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Azt kéne leteszteli, hogy mit csinál egy szobába a routerrel.
2014. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a kártyát berakni egy másik gépbe ami egy helyiséggel arrébb van. Abban teljesen jól működött: 76 letöltés, 50 fel. Szóval vagy az árnyékolással van baj vagy a gépem drivereivel. Köszönöm mindenkinek!
2014. júl. 19. 21:57
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha az árnyékolás a probléma, tudsz ilyet venni:

[link]

1 m -es kábel van és valamivel erősebb is mint a gyári antennáid (3*3 dBi).

2014. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!