Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés

Két napja keresem. :( Nagyon szeretnék már játszani.

Nem tudom, hogy mondjam el, hogy minél könnyebben felismerhető legyen, mert régen játszottam és nem emlékszem a címére.

Ilyen kis szörnyeket kell benne tenyészteni, meg játszani velük és lehet átvinni őket egyik helyről a másikra, gömb, téglalap, meg kocka alakúak meg ilyen formákból vannak, és színesek, de egyszínűek, kék, piros, zöld, talán sárga is, de ebben nem vagyok biztos. És lehet őket összepárosítani és kicsinyük lesz. XD

Valaki leírná mi a címe? Esetleg egy link? Vagy bármi segítség? :( Légysziii. :)



2014. júl. 17. 17:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2014. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Internetes(online játék, nem regisztrálós, csak egy oldalon egy játék), természetesen, hiszen a spore ezért is nem jó...

Ez a kockás meg hasonlít, de a játék lényege, nem valami kockás játék, hanem, hogy minél jobb szörnyed szülessen...

(Sosem lesz meg. :( )

Azért köszönöm mindkettőtöknek! :)

2014. júl. 30. 21:39
 23/24 A kérdező kommentje:

Jeee! :D Megvan!

[link]

2014. júl. 31. 17:10
 24/24 anonim ***** válasza:
Hurrááá akor most kiprobálom
2014. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!