Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi 1000Mbit-es internet?...

Digi 1000Mbit-es internet? Ennek hol van létjogosultsága?

Figyelt kérdés
Én itthon 120Mbit-es internetet használok és villámgyorsnak érzem, de már túlzásnak tartom az 1Gbit/s-os netet. A routerem gigabites, meg tudnám osztani, de nagyon nem látom értelmét. Szerintetek?

2014. júl. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
fölösleges nekem 30-as van és az is bőven elég nem kell 1gb-es max ha a szomszéd is a tiéden épít szerverparkot
2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd azok veszik akiknek lassan tölt be a facebook, mert tele van szeméttel a windows 7. 50/50-nél többnek nem látom értelmét.
2014. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok szamara jo lehet, akik Bd filmeket akarnak tolteni par perc alatt:) Igazsag szerint ha WiFin ki lehetne hasznalni en mar valtottam volna a 100-asrol.
2014. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 czibles ***** válasza:

1Gbps-nel mar a hardware is konnyeden szuk keresztmetszet lehet. Inkabb a 100Mbps feltoltes ami nekem tetszik. Igy mar van ertelme otthonra berakni egy kisebb szervert.

Amugy meg ha fullHDban nezel filmet, akkor jol tud jonni a gigabit foleg, ha netan az egesz csalad a neten log.

2014. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi 4gyen logunk a 120-as neten és még nem éreztem kevésnek.
2014. júl. 16. 19:10
 6/6 A kérdező kommentje:
És FullHd-ben nézem a filmeket, olyan 13-15 Mbyte/s-mal jönnek a filmek.
2014. júl. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!