Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérhetnek egyáltalán ilyet a...

Kérhetnek egyáltalán ilyet a Dunaweb-nél?

Figyelt kérdés

Múltkor tettem fel egy kérdést, hogy kérhetnek-e pénzt, ha már nincs szerződés. A válasz természetesen NEM volt. Megírták, hogy ha 15 napon belül nem szállítjuk el az eszközeiket (a háztetőről), akkor komoly összegeket kell fizetnünk és természetesen használható állapotban legyenek, kérhet ilyet egy szolgáltató?

Ráadásul NEM mi raktuk fel, hogy szedjük le? ÉS még csak nem is abba a városba kell elhurcolni ahol lakunk, hanem jó pár kilométerrel arrébb, és mi van, ha leszedés közben megsérül, akkor fizessük ki? Nem mi raktuk fel, honnan tudjuk, hogy kell leszedni?


Kérhet egyáltalán ilyet? Megírtam nekik, hogy felejtsék el, ha írnak vissza, kommentbe leírom, mit írtak! Addig is valami választ kérnék. Köszönöm!


2010. jan. 7. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miről van szó? Higgadj le egy kicsit, egy szót sem értek.
2010. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 czibles ***** válasza:
100%

nem teljesen értem, de amire tippelek:

van ez a dunaweb és tőlük van 1 parabolád és azt akrják, hogy azt vidd el nekik. ha így van akkor:

1.ha kifizetted akkor a tied és azt csinálsz vele amit akarsz

2. ha bérelted tőlük / adták a szolgáltatáshoz akkor meg az övék és akkor meg nekik kéne elvinni.

(nem vagyok jogász)(feltenném a helyedben egy jogi támában is ezt, ott szerintem kicsit pontosabb válaszokat is kaphatsz)

2010. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

piszkos hulladék dunaweb az. 1 évig sz*ptam vele, mert amikor bejöttk, sajna nem volt a netre más alternatíva. Hm. Aztán ősszel jó volt. Télen nagyon sz*r volt, 200-300-as ping, és soxor kapcsolatszakadás, kihagyások. Hál'ég 1 évet írtam alá, így közben már vezetékes nettel tolom. Anno kijöttek felszerelni, de leszerelésnél én vettem le a dobozt a tetőről és visszavittem a kis modemmel együtt. Mást nem kértek. Ja, meg a szerződést. Adtak egy papírt h átvették és csókolom. Többet wireless netet soha.

Kérj meg valakit ismerőst h szedje le azt a katulyát és vigyétek vissza, jobb nem szórakozni fölöslegesen ilyen miatt.

2010. jan. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Kiscsillag,te ezen a Gyakori kérdések.hu közösségi oldalon nagy nyilvánosság előtt több alkalommal,folytatólagosan szidod,gyalázod,rossz színben tünteted föl ezt a bizonyos Duna... céget.Ez tény ,könnyen bizonyítható hisz fönt van a neten minden negatív véleményed róluk. Na most ha ezek után a Duna... cég a nyakadba akaszt egy mondjuk 200 000 forintos kártérítési igényt jó üzleti hírnév megsértéséért, hát téged a jó Isten se tud kimenteni az összeg+perköltség kifizetése alól.Én nem védem a Duna...et nincs őnekik az én védelmemre semmi szükségük,van nekik képzett jogászuk erre ,de jobb ha tudod,hogy ma Magyarországon te sem szidhatsz egy céget sem jogi következmények nélkül, nagy nyilvánosság előtt. (Gondold el,mi lenne a te véleményed,ha ők téged mint ügyfelüket,név szerint,mindenfélének elmondanának itt )Még mielőtt beperelnének, a jövőben a magad érdekében, szerintem ne becsméreld őket többet nyilvánosan.

és énrám azért nem kell haragudnod,hogy ezeket megírtam neked

2010. jan. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 06:45

hahahaaaaaaaa marhára tetszik amit irtál!

De a DunaWeb egy rakássz@r ezt mindenki tudja.... amugy meg szólásszabadság van, mindenki elmondhatja a véleményét mindenről! Ne b@zdmámeg, hogy a köcsög dunaweb-et csak dicsérni lehet... főleg egy ilyen oldalon. Ez az oldal azért van, hogy lehessen szidni azt a köcsög semmirekellő dunaweb néven ismert szólgáltatót amelyik leszarja az ügyfeleit! Gusztustalan amit csinálnak és a kérdező nincs egyedül a problémával! Inkább az a szomoru, hogy létezhet ilyen szolgáltató mint a dunaweb!


Kérdezőnek:

Szereltesd le a parabolát és add el!

2010. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az ASZF-et abban szépen le van írva, hogy szerződésbontás esetén fogod és a nálad lévő eszközöket saját magad leadod a személyes ügyfélszolgálaton.
2010. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

K.vára nem így van, itt van előttem a szerződés AMIT ALÁÍRTAM! és rá van írva hogy A VEZETÉKNÉLKÜLI SZABÁLYOZÓ SZERZŐDÉS BÁRMELY RÉSZRŐL TÖRTÉNŐ FELMONDÁSA ESETÉN A FENTI BERENDEZÉST A DUNAWEB KFT A SZERZŐDÉS FELMONDÁSAI IDEJE UTÁN LESZERELI, EZT AZ ÁTVEVŐ NEM AKADÁLYOZHATJA MEG!!!


kuvára nem akarom megakadályozni hogy a szemetet elvigyék, szóval én kb lesz.-om hogy ők naponta úgy módosítják a ÁSZF-et ahogy nekik jó, én ezt írtam alá vigyék el!

2010. jan. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!