Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy kit követek a facebook-on? Szándékosan senkit!

Figyelt kérdés

Be akartam zárni egy ismerős által megosztott oldalt, - mint kéretlen tartalom - és ott olvastam opcióként: "xy követésének leállítása "

Meglepett.


2014. júl. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerőseidnek automatikus követője vagy, mivel a követés részben azon alapul hogy a nyilvános bejegyzéseit látod egy felhasználónak. Az ismerőseid megosztását pedig alapvetően látod.


Lehet csak a fordítás ilyen rossz, de a funkció arra való hogy ne kövesd a továbbiakban az ő tartalmait, azaz ne lásd hogy miket oszt meg.

2014. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nem gondoltam, h ez automatikus, hiszen, ha felmentem valaki oldalára, láttam, h pl: 8 követője van.


Szóval, ha úgy van ahogy írod, néhány ismerős megosztását kiirtottam :-)

2014. júl. 11. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A külön követés funkció már más. Ott a követők nem ismerősök, de fel vannak iratkozva a nyilvános bejegyzések követésére, azaz úgy látják a Hírfolyamban mintha a követett személy ismerős lenne.
2014. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a választ ! Én nem iratkoztam fel a nyilvános követésre - ezért lepett meg, h követem az xy ismerőst. Senkinél nem klikkeltem a "követem ablakra. Azt értem, h az ismerőseim bejegyzését, megosztásait látom. Bocs az értetlenkedésért, de furcsa megosztások tulajdonosait követtem, nem szándékosan.
2014. júl. 14. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:
De sajna akárhogy keresem, nem tudom megnézni kiket követek amolyan extra módon. Régebben - az olvasottak alapján - meg lehetett tudni az ismerősök ablakra kattintva!Annyi automatizmus van már a rendszerben, sajnos, ha nem figyelünk elfogadjuk az alkalmazásokat. Már fordítva van, mint régebben : nem engedélyezni kell, hanem letiltani.
2014. júl. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!