Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldalra hogyan kell a...

Kinkarobin kérdése:

Weboldalra hogyan kell a következőt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy híres minecraft szerverem általában vannak rajta kb 20-an...van weboldalunk is és kellene rá egy olyan rendszer amivel ha valaki küldd egy smst egy megadott emelt díjas számra, a telojarol levonodik a pénz én pedig tudom állni belõle a szerver költségeit...


Valaki tudna segíteni??? Akár még fizetnék is neki érte ha megírja nekem de megköszönném ha ajánlana egy szolgáltatást...



2014. júl. 5. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyeneket nézz az interneten: Emelt díjas sms

Egyébként az InfinityHostingnak (minecraft szerver hosting) is van ilyen szolgáltatása.

2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De azt ott meg is írják nekem???

Vagy csak adnak 5 emeltdíjas telefonszámot???

2014. júl. 6. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy kötsz szerződést telefon szolgáltatóval, az ó szolgáltatását valahogyan meg tudod hívni és az mondja ha valaki fizetett telóval.

De ehhez a szerveren háttér szolgáltatásnak kell futnia. Vagy ja weboldalon bejelentkezős a dolog, akkor csak egy kicsit programozni kell.


De azt hogy pontosan hogy működik csak akkor tudod meg ha megvan a telefon szolgáltató és a fizetős szolgáltatójának az API-ja.

2014. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!