Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölni magam a Facebookról?

Törölni magam a Facebookról?

Figyelt kérdés
Anyut letöröltem, mert szanáltam az ismerőseim, és reggel meglátta, és kiakadt, hogy hogy mertem kitörölni (semmi rejtegetni valóm nincs, pusztán idegesített, hogy mindenemet belájkolt, megosztott, hozzászólogatott mindenhez, amihez semmi köze nincs). Közöltem vele, hogy a héten mindenképp törlöm magam teljesen, mert nem érdekel a sok szenny, meg kb 3-4 emberrel beszélgetek, és azokat el tudom érni máshol. Erre teljesen kiakadt, hogy akkor kikötteti a netet, meg visszaadja az okostelót, mert hogy akkor mi a f..szért vette meg... Szerintetek ez normális? Vagy hogy kezeljem ezt a helyzetet most? Próbáltam megmagyarázni neki, hogy az internet nem erre való, meg hogy alapból nem használtam a Face-t, csak - mobilon - a Messengert. Most mi legyen?
2014. júl. 5. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyud elég lett volna Korlátozottba tenni, de mindegy. Ha törölni akarod magad, akkor töröld. A te döntésed. Az okosteló meg azért okosteló, mert millióegy dologra jó, és abból csak 1 db a Facebook.
2014. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, csak anyu nem… Viszont azt nem értem, hogy miért akad ki… A szülőknek pont örülniük kéne, ha a lányuk egy ilyen szenny oldalról akarja magát törölni, nem??
2014. júl. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!