Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy Youtube account-om,...

Ha van egy Youtube account-om, akkor youtube linkeket el tudok valahogyna menteni magamnak? Esetleg cimkézni vagy külön folderekbe?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, hozzáadhatod lejátszási listákhoz. Ezek lehetnek privátak is. A videó alatt a Hozzáadás gomb lesz a barátod.
2014. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csinálhatok akárhány lejátszási listát? Valójában én nem akarok közöttük sorrendet, nem listát, hanem halmazt szeretnék. Nem tudom, hogyha sok százat hozzáadok, akkor nem lesz-e az utolsót elérni, ha azt akarom, vagy bármelyiket. És mennyi a maximum, amit a listához adhatok? Akár több ezer is lehet?
2014. júl. 5. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora limit van, ha egyáltalán van, én több ezer kedvelt videóig még nem jutottam el.


De ha mást nem, a böngésződ könyvjelzőiben is mappázhatod őket. Szinkronizálást meg beállíthatsz az eszközeid között.

2014. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ez sajnos egyáltalán nem biztonságos. Ez a megnézendő videók listájához adja hozzá, de ott van egy gomb, hogy a megnézettek törlése. Ha arra én vagy bárki más véletlenül rákattint, akkor visszakérdezés nélkül törli az egész listát, akár több ezer linket. Ez nekem nem jó.
2014. júl. 15. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:

> Ez a megnézendő videók listájához adja hozzá, de ott van egy gomb, hogy a megnézettek törlése. Ha arra én vagy bárki más véletlenül rákattint, akkor visszakérdezés nélkül törli az egész listát, akár több ezer linket. Ez nekem nem jó.


1. Olyan is van, hogy megnézendő videók, de én nem erről beszéltem. Mégegyszer, részletesebben: videó alatt Hozzáadás gomb, ott ki tudod választani a lejátszási listát. Ugyanitt egyúttal új listát is létehozhatsz.


2. A te listádat csak te tudod törölni, módosítani.

2014. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, de az a baj, hogy nem kérdez vissza!!! minden program törlés elött vissza szokott kérdezni, de a Youtube nem teszi. Ha véletlenül mellényomok, vagy a kislányom rátenyerel a billentyűzetre, akkor elveszik minden egy pillanat alatt.
2014. júl. 15. 10:30
 7/8 A kérdező kommentje:
És lementeni lehet, ha már nem biztonságos?
2014. júl. 20. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Böngészőben Mentés másként opcióval lementheted a lapot, konkrét YT-os lehetőség nincs.


Érdemesebb akkor könyvjelzőket csinálni inkább a böngészőben. Azt bármikor exportálhatod/importálhatod.

2014. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!