Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb Messenger telefon alkalmazá...

Fb Messenger telefon alkalmazás. Miért nem tudok láthatatlan lenni?

Figyelt kérdés
Ahogy számítógépen, ki lehetne kapcsolni a chat funkciót, ezt szeretném a mobil alkalmazásban is. Ugye fenn négy ikon van. És a harmadiknak kellene gondolom ezt szabályozni. Ott végülis a chat funkciót ki tudom kapcsolni és nem látom a listát, h ki elérhető, de attól én még látható vagyok. Hogyan csináljam meg?
2014. júl. 4. 12:50
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám hiába kapcsolom ki a Facebook alkalmazáson belül illetve a Messenger alkalmazáson belül is a chatet másnak mutatja , hogy valójában elérhető vagyok. Viszont ha telón kikapcsolom a netet és gépről felmegyek ott kikapcsolom a chatet akkor láthatatlan vagyok.
2014. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahogy én tapasztaltam, kell hozzá egy kis idő...legalábbis ha én simán bezárom az alkalmazást, és később ránézek egy másik profilról, már nem mutat elérhetőnek.
2014. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!