Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja a nagy pinget?

Mi okozhatja a nagy pinget?

Figyelt kérdés
LoL közben ha nem egyedül vagyok itthon mindig véletlenszerű lagspike-okat kapok. Lolpingchecker-rel figyeltem sokáig (másodpercenként megpingeli a LoL-t és a google-t) és azt vettem észre, hogy bárki bármilyen honlapot megnyit felugrik a ping mindkét figyelt szervertől. Nagyobb fogralom nagyobb ping. 8 megás a net itthon, nem hiszem hogy egy 360p youtube videó 200-as pinget kéne hogy eredményezzen. Szerintetek tényleg a sávszélességgel van baj, vagy a szolgáltatóval kéne beszélni. (kipróbáltam, másik routerrel is ugyanez a helyzet)

2014. júl. 3. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyuci nézi az IPTV-t esetleg?
2014. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
érdeklődd ezt meg a szolgáltatódnál esetleg elvileg nekünk 10 megás netünk van de ez csak anyit jelent hogy nem mehet 1 mega alá szal az un. 10 megás net általába 2 megás szolgáltatót is akarok váltani csak már be van fizetve az év
2014. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!