Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-segítség kellene....

Facebook-segítség kellene. Hogyan tudom beállítani, (hol), azt hogy ne lássa más, én mit lájkolok, kivel lettem ismerős, ilyenek. Mert van aki látja ezt nálam de van aki nem. Vagy ezt nem lehet, mert tőlük függ?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet beállítani, csak utólag a tevékenységi naplóban módosíthatod, hogy mi jelenjen meg az idővonaladon.
2014. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hogyha a beállításokba betudod,akkor ott szerintem belehet állítani,vagy tényleg az,amit az előttem levő írt.
2014. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős kérdésre: állítsd be, hogy csak te láthatod az ismerőseid listáját, így nem fogja a fb kiposztolni a többiek üzenőfalára hogy épp most lettél Kis Géza ismerőse. Vagy ha ezt ne akarod, akkor a tevékenységi naplódban utólag kitörölheted ezt az értesítést.


Lájkolás: oldalak lájkolására gondolsz, vagy olyan dologra, amit a barátaid vagy a már lájkolt oldalaid posztoltak ki?


első esetben: állíts be az adott kategóriáknál (mozi, könyv, zene, stb.), hogy csak te lásd őket, így amikor lejákolod a "szeretem a sajtos tejfölös lángos" oldalt, akkor nem fog kikerülni a többiek hírfolyamába (illetve ezt is tudod utólag törölni a tevékenységi naplódból)


második eset: ha a barátaid valamit úgy osztanak meg, hogy csak a barátaik láthatják, és így lájkolod a Béla épp a Balatonnál készült képeiket, akkor ezt nem fogja közhírré tenni a fb az olyan ismerőseid számára, akik nem ismerik Bélát. Ha viszont Béla publikusan oszt meg dolgokat (vagy a barátai barátaival is), akkor így már megjelenhet a többi barátod hírfolyamán.

Az oldalakkal kapcsolatban is ez a helyzet, ők szinte mindig publikusan osztanak meg dolgokat. Szóval ha te lájkolod a "friss gyümölcsök" oldal által posztolt nagy kosár epret ábrázoló képét, akkor ez nagy valószínűséggel kikerülhet a többiek hírfolyamába.

2014. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!