Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft pocket editon 0.8.1...

Minecraft pocket editon 0.8.1 nek csináltam szervert és az lenne a bajom hogy megkéne oldani hogy sima ips legyen pl olyan progi kéne nekem androidra mint a hamachi ami összeköti a hálózatot?

Figyelt kérdés
vagy nemtoom mert ha havernál vook 1 wifin vagyunk megnyitom a szerót és nála be is találja azt értem hogy hogyan kell be configolni de ip vpn vagy valami program kéne mert nem találtam semmit eddig !!!!?,
2014. jún. 29. 10:00
 1/10 Tengor ***** válasza:
A routert kell beállítani. Portot nyitni a telefon felé és ennyi.
2014. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem is kell hozzá net, a teló csinál hálózatot.
2014. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó dehát ips re akarom rakni 24 óráva fusson esküszöm aki rendesen segít op lesz vagyis admin!!!
2014. jún. 29. 10:51
 4/10 A kérdező kommentje:
routerem van de most nincs bekötettve a net csak mobil netem van
2014. jún. 29. 10:52
 5/10 Tengor ***** válasza:
Gondolkozz már kicsit! Telefonról, mobilnettel akarsz 24 órás szervert csinálni? Külön külön is őrültség, nem még egyben, aztán meg még esküdözöl is...
2014. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azzal nincs baj mert gépről is futtattam mobil nettel szerókat pl metin gta san andreas vice city teamspeak stb akkor meg mi van néha kilaggoltak de eztet meg akarom oldani
2014. jún. 30. 15:35
 7/10 Tengor ***** válasza:

Jah hát ha ennyire igénytelen a közönség, akkor persze futtass.

Olvass utána a port nyitásnak és állítsd be a routert!

2014. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nemérted nem routeren akarom megnyitni mert ahoz értek csak sima mobil android on sim kártyás vagyis mobil nettel akarom megoldani valami programmal
2014. júl. 3. 12:16
 9/10 Tengor ***** válasza:
Mobilnettel nem is biztos, hogy megoldható a port nyitás, mert a szolgáltató NAT-olt címeket is kioszthat.
2014. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
esetleg van valami program ?
2014. júl. 8. 02:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!